Co robimy

Banana Design Studio powstało w odpowiedzi na prężny rozwój szeroko pojętego rynku e-commerce.
Uważamy, że każda firma prowadząca biznes, powinna istnieć online.

KREUJEMY TWÓJ BRAND!

Jak pracujemy?

W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na jakość usług oraz satysfakcję Klienta. Dzięki doświadczeniom zbieranym w różnych branżach, świetnie odnajdujemy się w usługach marketingu 360 stopni. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji, dlatego po budowie witryny proponujemy kolejne rozwiązania, mające na celu rozwijanie Twojego biznesu

Twój pomysł. Wspólna koncepcja. Nasze wykonanie.

CO ZROBIMY DLA CIEBIE W BANANA DESIGN STUDIO?

Zdajemy sobie sprawę z wymagań rynkowych w stosunku do agencji zajmujących się digital marketingiem, dlatego oferujemy kompleksowe podejście do Twojego projektu. Jeśli masz pomysł na swój biznes w sieci, zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą. Od A do Z.

Spójna i przemyślana identyfikacja wizualna wyniesie Twój biznes na wyższy poziom. Dzięki jednolitym materiałom reklamowym tj. logo, key visual, wizytówka, papier firmowy czy teczka na dokumenty, odbiorcy Twojego produktu będą kojarzyć jego jakość z Tobą.

Podczas robienia zakupów stacjonarnych ważne są trzy rzeczy – atrakcyjna oferta cenowa, jakość obsługi Klienta, a także miejsce, które jest przyjazne i pomaga skupić się na wyborze. Pomożemy Ci zadbać, aby Twoi Klienci czuli się dobrze w Twoim sklepie online.

Budowa strony internetowej to wymagający proces. To ile czasu poświęcisz na dopracowanie koncepcji oraz dostosowanie oprawy graficznej, zaprocentuje gdy Twoja strona stanie się widoczna w sieci.

Jeśli masz już stronę internetową, ale chciałbyś zweryfikować jej pozycjonowanie, chętnie się tym zajmiemy. Dzięki zespołowi SEO przeprowadzimy profesjonalny audyt, a także zaproponujemy wprowadzenie odpowiednich zmian, aby Twoja witryna pozycjonowała się lepiej.

Każdy z nas potrafi napisać tekst, tylko czy każdy potrafi napisać tekst sprzedażowy, do bloga, artykułu? Podczas robienia zakupów czy zaznajamianiem się ze specyfiką firmy, chcemy dostać pełne informacje przy jak najmniejszej ilości treści. I takie rozwiązania proponujemy

Wdrożenie witryny to tylko pierwszy etap, przysłowiowy fundament przy budowie domu.  Jeżeli chcemy w nim zamieszkać musimy postawić kolejne kroki. To proces długofalowy, który wymaga nieustannych działań. Zadbajmy o dalszy rozwój projektu.

Od analizy po wynik:
jak osiągamy najlepsze efekty?

Nie ma dwóch takich samych briefów, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z myślą o najlepszych rozwiązaniach dla konkretnego pomysłu. Jedyny stały element to droga, którą pójdziemy podczas pracy nad nim. Wykorzystując nasze doświadczenia, zdajemy sobie sprawę, że usystematyzowanie współpracy pozwoli na efektywne i sprawne działanie.

Analiza konkurencji

Zanim zaczniemy prace projektowe, sprawdzamy co i jak robi Twoja konkurencja. Pokażemy Ci jej mocne i słabe strony. Naszym celem zawsze jest zrobić coś lepszego.

Opracowanie strategii

Po sprawdzeniu co robi konkurencja, nasz zespół kreatywny rozpoczyna prace nad strategią komunikacji. Przedstawimy koncepcję, a także zaplanujemy konkretne działania, aby osiągnąć cel.

Prace graficzne

Możemy zaprojektować indywidualny projekt lub dostosować gotowy szablon. Po Twojej decyzji, zespół projektantów rozpoczyna pracę nad layoutami serwisu.

Rozpoczęcie kampanii

Gdy strona zostanie wdrożona, rozpoczniemy kolejne działania, które obejmują prowadzenie dedykowanych profili w social mediach, kampanie sponsorowane oraz rozwój serwisu pod kątem SEO

Testy i przekazanie strony

Po zakończeniu testów oraz finalnej weryfikacji funkcjonalności, dokonujemy migracji danych na serwer Klienta. Na tym etapie możesz zacząć sprzedawać online i chwalić się stroną.

Prace wdrożeniowe

Zawsze wdrażamy nasze strony z myślą o tym, że Klient musi mieć możliwość rozwijania swojego miejsca w sieci. Proponowane przez nas technologie dają gwarancję, że będziesz mógł cały czas rozwijać swój biznes.

Pierwsze efekty

W zależności od doboru narzędzi, efekty kampanii mogą być widoczne już po kilku tygodniach. Zajmiemy się systematycznym monitoringiem kampanii, aby optymalizować budżet i wyznaczać kolejne cele.

Wnioski i kolejne działania

Praca nad rozwojem serwisu czy działania marketingowe nigdy się nie kończą. Przemyślana strategia oraz odpowiednia kampania sprawią, że Twój biznes będzie konkurencyjny i pozyskasz kolejnych Klientów.

Zapytasz czy produkty, które posiadasz można sprzedać w Internecie?

E-commece jest podstawowym kanałem sprzedaży produktów. Jesteśmy przekonani, że to przyszłość handlu.

<ul>
<li>Podczas robienia zakupów stacjonarnych ważne są trzy rzeczy – atrakcyjna oferta cenowa, jakość obsługi Klienta, a także miejsce, które jest przyjazne i pomaga skupić się na wyborze. Pomożemy Ci zadbać, aby Twoi Klienci czuli się dobrze w Twoim sklepie online.</li>
<li>Samo zbudowanie sklepu to dopiero początek. Żeby odnieść sukces, twój biznes musi się rozwijać i być konkurencyjny na rynku.</li>
</ul>

Złapmy się

Podziel się z nami swoim pomysłem

Im więcej szczegółów napiszesz w briefie tym dokładniejsza będzie wycena. Pokaż nam co Ci się podoba oraz określ budżet i termin realizacji. Wrócimy do Ciebie z propozycją.