Kim jesteśmy

W relacjach z Klientami stawiamy na partnerstwo
Wiemy, że sukces w biznesie to kooperacja dwóch stron.

ZOSTAŃMY PARTNERAMI!

Kim jesteśmy?

Proponowanie nieszablonowych rozwiązań w digital marketingu to nasz chleb powszedni. Nieustanna chęć poznawania nowych rzeczy powoduje, że ciągle się rozwijamy i zawsze mamy nowatorskie podejście do kolejnych projektów.

W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na jakość oraz satysfakcję Klienta.

Co nas wyróżnia?

Kreatywność

Nieograniczone pokłady kreatywności pozwalają nam nieszablonowo podchodzić do potrzeb klienta i proponować nowoczesne rozwiązania e-commerce. Dzięki temu wynosimy nasze projekty na najwyższy poziom.

Doświadczenie

Jesteśmy młodą firmą na rynku online, ale mamy sporo doświadczenia w digital marketingu. Za nami kilkanaście zrealizowanych projektów, a z tygodnia na tydzień liczba rośnie.

Mobilność

Prowadząc biznes w środowisku online, praca zdalna i spotkania online to dla nas normalka. Nie oznacza to, że nie spotykamy się z Klientami F2F. Jeśli nie ma Was na miejscu, nie szkodzi. Projekt ogarniemy na odległość.

Proaktywność

Kiedy masz pomysł, ale nie wiesz jak się za niego zabrać, pomożemy Ci. Wychodzimy z inicjatywą w kwestiach strategicznych i technicznych. Zamiast siedzieć i czekać- wolimy działać.

Elastyczność

Model współpracy i proces twórczy dostosujemy do etapu, w którym jest Twój projekt. Chcemy, żeby współpraca przebiegała sprawnie i harmonijnie, dlatego istotne są Twoje oczekiwania.

Partnerstwo

Poprawne wykonanie usługi, na którą się zdecydujesz to dopiero pierwszy krok. Po przekazaniu projektu zaproponujemy szereg rozwiązań z zakresu SEO, analityki internetowej i content marketingu, które będą pozytywnie wpływać na rozwój Twojego serwisu.

Zapytasz czy produkty, które posiadasz można sprzedać w internecie?

E-commece jest podstawowym kanałem sprzedaży produktów. Jesteśmy przekonani, że to przyszłość handlu.

<ul>
<li>Podczas robienia zakupów stacjonarnych ważne są trzy rzeczy – atrakcyjna oferta cenowa, jakość obsługi Klienta, a także miejsce, które jest przyjazne i pomaga skupić się na wyborze. Pomożemy Ci zadbać, aby Twoi Klienci czuli się dobrze w Twoim sklepie online.</li>
<li>Samo zbudowanie sklepu to dopiero początek. Żeby odnieść sukces, twój biznes musi się rozwijać i być konkurencyjny na rynku.</li>
</ul>

Współpracują z nami

AutonomeThe Big Beans ProductionDabadumEnlitisImago Life CoachingMarvest NieruchomościABB SalusStara MleczarniaSzpyrka Urbański KancelariaTuralski Studio

Złapmy się

Podziel się z nami swoim pomysłem

Im więcej szczegółów napiszesz w briefie tym dokładniejsza będzie wycena. Pokaż nam co Ci się podoba oraz określ budżet i termin realizacji. Wrócimy do Ciebie z propozycją.