Banana Design Studio zapoznaj się z naszymi projektami.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla e-commerce.

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACOWAĆ RAZEM!

Bananowe projekty

Każdy projekt jest inny, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Odpowiednio dobrana architektura systemu pozwala na większe skalowanie projektu. Zapoznaj się z projektami i powiedz nam, który projekt jest zbliżony do Twojego. Jeżeli nie znajdziesz, nie martw się, napisz do nas, a My pomożemy rozwinąć Twój biznes.

Twój pomysł. Wspólna koncepcja. Skalowanie.

Autonome

Sklep został oparty na systemie Wordpress z wtyczką WooCommerce. Ponadto wdrożyliśmy płatności online BlueMedia. Gotowa i zaakceptowana platforma, została dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

ABB Salus

Strona została oparta na systemie Wordpress. Stworzyliśmy wyszukiwarkę oraz zintegrowaliśmy ją z bazami danych KRS. Zastosowaliśmy technikę Responsive Web Design, aby strona automatycznie dostosowywała się do monitorów i urządzeń mobilnych.

Dabadum

Stworzyliśmy dedykowany pierwszy sklep online z zajęciami gordonowskimi dla dzieci. Platforma została oparta na systemie Wordpress z zastosowaniem wtyczki WooCommerce. Z sukcesem dostosowaliśmy ścieżkę płatności online za pośrednictwem Przelewy24

Dentem Pro Dente

Nawet do najprostszej strony trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem i zadbać o jej jakość. Dokładnie tak wykonaliśmy stronę pracowni protetycznej Dentem Pro Dente. Zobacz, jak z sukcesem zastosowaliśmy rozwiązania e-commerce w systemie Wordpress

Enlitis – oleje CBD

Sklep został oparty na systemie Wordpress z wtyczką WooCommerce. Wykorzystując wiedzę z obszaru UX, wdrożyliśmy płatności PayU oraz dostawy kurierskie InPost. Ostatnim etapem prac nad sklepem online z olejkami CBD było wdrożenie rozwiązań strony responsywnej.