User Identity /

Jak stworzyliśmy platformę e-commerce z dedykowanym programem afiliacyjnym dla Autonome?

Zaawansowany e-commerce na Wordpress – case study Autonome

Myślisz, że nie da się zbudować zaawansowanego e-commerce na Wordpressie? Pracę z Autonome rozpoczęliśmy od analizy konkurencji, zwracając szczególną uwagę na najpopularniejsze rozwiązania stosowane w branży motoryzacyjnej. Dalszym etapem prac było stworzenie indywidualnego projektu graficznego opartego o KeyVisual dostarczonego przez klienta. Idealnie dobrane elementy, pozwoliły nam na stworzenie sklepu internetowego z możliwością zakupu wirtualnego produktu, jakim jest szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Sklep został oparty na systemie Wordpress z wtyczką WooCommerce. Ponadto wdrożyliśmy płatności obsługiwane przez BlueMedia.
Dodatkowe funkcjonalności, które pozwolą Autonome wyróżnić się na tle konkurencji to: program afilacyjny dla partnerów oraz możliwość zakupu vouchera z bezpośrednią możliwością wysłania do obdarowanego.

Kilka słów o Autonome

Autonome to firma zrzeszająca najlepszych instruktorów techniki jazdy. To fachowcy o wieloletnim doświadczeniu, pasjonaci motoryzacji oraz mistrzowie rozwiązań trudnych sytuacji na drodze. W swojej ofercie posiadają treningi dostosowane do każdego kierowcy, a dzięki voucherowi możesz sprawić prezent najbliższym. Oferują indywidualne podejście, dzięki któremu poczujesz bezpieczeństwo jak i sportowe emocje. Nie musisz martwić się o lokalizację, ponieważ prowadzą szkolenia w całej Polsce.